Persistence

مشخصات ارز پرسیستنس

نام فارسیپرسیستنس
نام اصلیPersistence
نمادXPRT
تغییرات (24H)
-2.11
تغییرات (7Day)
-2.54
تغییرات (30Day)
-35.62
قیمت (USDT)$ 0.166
قیمت (IRT)8,779
رتبه#533
سکه در گردش164,953,740
کل مقدار سکه164,525,643

خرید و فروش پرسیستنس

ارزفی بستری امن برای معامله ارز پرسیستنس فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز پرسیستنس و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های پرسیستنس

شبکه های اجتماعی پرسیستنس

مختصر درباره ارز پرسیستنس

- ارز دیجیتال پرسیستنس با نام شناخته شده ی Persistence و نماد اختصاری XPRT در رتبه 533# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز XPRT با قیمت $ 0.166 تتر و معادل تومانی 8,779 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز پرسیستنس 164,953,740 میباشد.

نمودار ارز پرسیستنس (XPRT) - XPRTUSDT

XPRTUSDT Chart By TradingView

ارز پرسیستنس (XPRT) چیست؟

پرسیستنس (Persistence) یک پروتکل قابل همکاری می باشد که برای تسهیل ایجاد محصولات مالی نسل بعدی ساخته شده است. پشته فناوری پرسیستنس (Persistence) زیرساختی را برای پل زدن موثر قلمروهای DeFi و امور مالی سنتی در زمینه‌های مختلف را ، در حالی که امکان ایجاد راه‌حل‌های مبتکرانه روی رمزارز برای گسترش بخش‌های DeFi و NFT را فراهم می‌کند.

 

پرسیستنس (Persistence) از فناوری بلاک چین برای تسهیل تبادل یکپارچه دارایی استفاده می کند. هدف پرسیستنس (Persistence) با استفاده از پروتکل‌های Web 3.0، فعال کردن و ایجاد مجموعه‌ای از محصولات مالی پیشرفته در بخش‌هایی است که از سهامداری به‌عنوان خدمات و بدهی‌های نمادین در دنیای واقعی گرفته تا هنر دیجیتالی را شامل می‌شود. موارد استفاده نهادی و رمزنگاری بومی. COMDEX: پلتفرم معاملاتی مصنوعی. AUDIT.one: Staking-as-a-Service. pStake: Liquid Staking; AssetMantle: بازار NFT بین زنجیره ای می باشد.

 

نقش توکن اکس پی آر تی (XPRT) :

 

نشانه کار: سهامداران اکس پی آر تی (XPRT) از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم پرسیستنس (Persistence) (فعالیت اقتصادی Persistence dApps یا pApps) سود می برند.

 

· توکن Staking در زنجیره اصلی پرسیستنس (Persistence): دارندگان اکس پی آر تی (XPRT) می‌توانند توکن‌های خود را به برخی از معتبرکننده‌های برتر در اکوسیستم PoS واگذار کنند و تا 35٪ پاداش سالانه را در اختیار بگیرند و در عین حال به امنیت زنجیره پرسیستنس (Persistence) کمک نمایند.

 

· مدیریت زنجیره تداوم: توکن اکس پی آر تی (XPRT) شبکه را از طریق شرط بندی ایمن می کند، برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود و وزن رای پیشنهادات حاکمیتی را برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در مورد تکامل زنجیره تداوم تعریف می نماید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید