Ethernity Chain

مشخصات ارز اترنیتی چین

نام فارسیاترنیتی چین
نام اصلیEthernity Chain
نمادERN
تغییرات (24H)
-8.49
تغییرات (7Day)
-17.54
تغییرات (30Day)
-29.81
قیمت (USDT)$ 3.028
قیمت (IRT)184,594
رتبه#557
سکه در گردش20,577,762
کل مقدار سکه30,000,000

خرید و فروش اترنیتی چین

ارزفی بستری امن برای معامله ارز اترنیتی چین فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز اترنیتی چین و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های اترنیتی چین

شبکه های اجتماعی اترنیتی چین

مختصر درباره ارز اترنیتی چین

- ارز دیجیتال اترنیتی چین با نام شناخته شده ی Ethernity Chain و نماد اختصاری ERN در رتبه 557# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز ERN با قیمت $ 3.028 تتر و معادل تومانی 184,594 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز اترنیتی چین 20,577,762 میباشد.

نمودار ارز اترنیتی چین (ERN) - ERNUSDT

ERNUSDT Chart By TradingView

ارز اترنیتی چین (ERN) چیست؟

اترنیتی چین (Ethernity Chain) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران امکان می دهد از محبوبیت روزافزون توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کنند. توسعه دهندگان آن را به عنوان یک پروژه متقاطع مالی غیرمتمرکز (DeFi) با NFT های تأیید شده در نظر می گیرند. در اکوسیستم اترنیتی چین (Ethernity Chain) ، همه NFT ها را می توان بر روی زنجیره خرید و فروش کرد.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) بر روی پلتفرم Polkastarterتامین مالی شد. این پروژه تلاش می کند شرایط مطلوبی را برای همه اعضای فعال جامعه ایجاد کند تا ارزش توکن ای آر ان (ERN) خود را افزایش دهد.

قبل از راه‌اندازی ای آر ان (ERN) ، اترنیتی چین (Ethernity Chain) تحت یک دور سرمایه‌گذاری استراتژیک تحت حمایت Black Edge Capital، Morningstar Ventures، Spark Digital Capital، Woodstock و Genesis Block Ventures قرار گرفت.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) که توسط Nick Rose Ntertsas ایجاد شده است، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و فرصت‌هایی را که می‌توانند در اختیار خیریه‌ها و عموم مردم قرار دهند، بررسی می‌کند.

نیک رز نترتساس (Nick Rose Ntertsas)، مدیرعامل و بنیان گذار اترنیتی چین (Ethernity Chain) است. او پیش از این نیز مدیر ارشد دیجیتال در حفاظت از حیات وحش جهانی بوده است. قبل از آن نیز، او چندین پروژه را در صندوق ارز دیجیتال 10X Capital تأسیس کرده است.

چه چیزی اترنیتی چین (Ethernity Chain) (ERN) را منحصر به فرد می کند؟

اترنیتی چین (Ethernity Chain) از طریق مشارکت با چهره‌های برجسته در بلاک‌چین، موسیقی و صنایع سرگرمی، هدف خود را برای محبوب کردن هنر دیجیتال مبتنی بر NFT و حمایت از اهداف خیریه دنبال می‌کند.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) به افراد مشهور این امکان را می‌دهد که آثار هنری یا کارت‌های سفارشی تبلیغ کنند و در عین حال برای خیریه‌ها پول جمع‌آوری کنند اترنیتی چین (Ethernity Chain)  راه آسانی را برای هنرمندان، برندها و اینفلوئنسرها به منظور فروش NFT بر روی این پلتفرم ارائه می دهد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید