Green Ben

مشخصات ارز Green Ben

نام فارسیGreen Ben
نام اصلیGreen Ben
نمادEBEN
تغییرات (24H)
+3.96
تغییرات (7Day)
-1.68
تغییرات (30Day)
-9.69
قیمت (USDT)$ 0.059
قیمت (IRT)3,379
رتبه#1434
سکه در گردش27,907,433
کل مقدار سکه39,429,193

خرید و فروش Green Ben

ارزفی بستری امن برای معامله ارز Green Ben فراهم کرده است

خرید و فروش سریع ارز Green Ben و معامله در بازار های ریالی و تتری با صرافی ارزفی

دسترسی به منبع های Green Ben

شبکه های اجتماعی Green Ben

مختصر درباره ارز Green Ben

- ارز دیجیتال Green Ben با نام شناخته شده ی Green Ben و نماد اختصاری EBEN در رتبه 1434# بازار قرار دارد.

- هر واحد ارز EBEN با قیمت $ 0.059 تتر و معادل تومانی 3,379 معامله میشود.

- تعداد واحد های در گردش ارز Green Ben 27,907,433 میباشد.

نمودار ارز Green Ben (EBEN) - EBENUSDT

EBENUSDT Chart By TradingView

ارز Green Ben (EBEN) چیست؟

بن سواپ (BenSwap) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در زنجیره SmartBCH می باشد. هدف آن تبدیل شدن به یکی از DEX های پیشرو در SmartBCH و همچنین ارائه دهنده خدمات یک مرحله ای برای همه پروژه ها است. بن سواپ (BenSwap) دارای ویژگی های زیر می باشد .

AMM: کارمزد تراکنش در بن سواپ (BenSwap) (SmartBCH) کمترین مقدار است که بیشتر آن به ارائه دهندگان نقدینگی تعلق می گیرد. نرخ کل کارمزد 0.2٪ می باشد (0.15٪ به نقدینگی و 0.05٪ به بن سواپ (BenSwap) خزانه).

کشاورزی بازده: کاربران می‌توانند نقدینگی را برای توکن‌های مورد علاقه خود و سهام LP برای کسب گرین بن (EBEN) در بن سواپ (BenSwap) (در صفحه «مزارع») فراهم کنند.

Staking: کاربران همچنین می توانند توکن های مورد علاقه خود را مستقیماً در بن سواپ (BenSwap) برای کسب گرین بن (EBEN) (در صفحه "Pools") قرار دهند.

ChartPro: قیمت پویا را می توان در بن سواپ (BenSwap) ChartPro ردیابی و تجزیه و تحلیل کرد. ChartPro فقط از توکن‌های SEP20 پشتیبانی می‌کند که نقدینگی را در بن سواپ (BenSwap) DEX اضافه می‌کنند. برای هر توکن با نقدینگی کافی، حداقل یک رکورد معاملاتی در بن سواپ (BenSwap) DEX به طور خودکار در ChartPro فهرست می شود.

IBO: IBO یک ابزار خودکار برای جمع آوری سرمایه غیرمتمرکز می باشد. هدف این ویژگی کمک به تیم ها برای جمع آوری سرمایه و شروع پروژه های خود است. هنگامی که یک کمپین IBO ایجاد شد، یک لینک عمومی برای همه برای دیدن کمپین و شرکت وجود خواهد داشت. برای به روز رسانی اطلاعات IBO، تصویر، و افزودن به بازار نیاز به بررسی و تایید بن سواپ (BenSwap) دارید.

 BenLock یک ماژول قفل توکن برای قفل کردن نشانه ها و نمایش دادن به دیگران برای اهداف امنیتی می باشد. هر قفسه دارای یک آدرس قرارداد است و همه می توانند وضعیت قفل را در کاوشگر BenLock بررسی کنند. BenLock اولین ماژول قفل در SmartBCH است که با توکن های کاهش قیمت کار می کند و کارمزد کمی دارد. این به توکن‌های بن سواپ (BenSwap) LP برتری جزئی نسبت به سایرین می‌دهد، زیرا از هزینه صرف‌نظر شده و جزئیات LP نمایش داده می‌شود.

گرین بن (EBEN) ابزار و نشانه حکومتی بن سواپ (BenSwap) (SmartBCH) می باشد . کاربران برای استفاده از ویژگی های بن سواپ (BenSwap) (SmartBCH) به گرین بن (EBEN) نیاز دارند. دارندگان می توانند قدردانی را به اشتراک بگذارند و بتوانند رای دهند و برای پروژه تصمیم بگیرند. بن سواپ (BenSwap) امیدوار است که با کاهش میزان انتشار و مکانیک کاهش تورم، تأثیر مثبتی بر قیمت داشته باشد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

0دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهتان ثبت میشود.

ArzFi-Company

معامله ارز دیجیتال در صرافی امن

خرید و فروش مطمئن ارزهای دیجیتال

با ثبت نام از لینک زیر در انجام معاملات خود در هنگام معامله مقداری از کارمزد معاملات خود را به عنوان سود دریافت کنید

امکانات صرافی آنلاین ارزفی

با ثبت نام در سایت ارزفی میتوانید ارزهای دیجیتال خود را در بستری امن نگه داری کنید و در هر موقع واریزی و برداشت ارز های دیجیتال خود را انجام دهید

ارزفی بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال برای شما فراهم کرده است تا ارزهای خود را به صورت تومان و یا تتر به صورت لحظه ای خرید و فروش کنید

تبدیل ارز های دیجیتال در کسری از ثانیه با استفاده از سیستم تبدیل ارزفی, ارز مد نظر خود را وارد کنید و تبدیل آنی را انجام دهید